Tvorba webových stránok na objednávku

Vytvárame webové stránky na mieru. Programujeme ich na objednávku a podľa potrieb zákazníka.

Tvoríme projekty tak, aby sme ich pripravili aj pre úpravy v budúcnosti. Programujeme a myslíme aj na SEO stránky.

K danej stránke tvoríme aj softvér na mieru, vďaka ktorému si spravujete svoju stránku sami. Webové stránky vieme prepojiť aj s ďalšími programami.

Programujeme aj rôzne manažérske výstupy. Vieme sledovať rôzne návštevy vašich stránok a analyzovať ich.

 

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNOK

Vytvárame na objednávku internetové webové obchody

Snažíme sa webový obchod od začiatku navrhnúť tak, aby sa dostal na popredné miesta vo vyladávačoch. Tvoríme aj softvér na mieru k internetovému obchodu,ktorý vám zaručí, že viete obchod spravovať na rôznych miestach a úrovniach riadenia.

Napríklad sklad môže byť na inom mieste ako reklamačné, logistické a obchodné oddelenie. Viete generovať faktúry a spravovať objednávky.

Faktúry môžu byť tvorené pre viav vašich pobočiek. To sa používa v prípade, že máte pobočky v iných krajinách a vy chcete mať evidenciu na jednom mieste. Vieme sledovať rôzne návštevy vašich stránok a analyzovať ich.

 

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNOK

Vytvárame na objednámku súkromné aj verejné portály

Zákazník nás zasvätí do problému, ktorý chce riešiť a my nájdeme to najlepšie riešenie. Ponúkame svoje skúsenosti a rady, ktoré môžu projekt posunúť do iných dimenzií. Vytvárame rôzne portály, webové stránky, súkromné evidencie.

Webové portály môžu byť prepojené na mobilné aplikácie, aplikácie pre osobné počítače. Ak máte dáky nápad, vieme. Vám ponúknuť nielen programátorské práce, ale aj cenné skúsenosti pri tvorbe Vášho nápadu.

 

TVORBA WEBOVÝCH STRÁNOK

Prerábanie webov na responzívny dizajn

Prerábanie Vašich terajších stránok na responzívny dizajn. Znamená to, že sa stránka prispôsobí pre mobilné telefóny a tablety.

  

Viac informácií 

  

Programovaním na objednávku sa snažíme pomôcť vyriešiť a zefektívniť fungovanie nielen firiem, ale aj uľahčiť rutinnú prácu jednotlivcov
Kontakt:
 
Pracujeme,aby ste šetrili čas a peniaze
Programovanie na objednávku