Prerábanie webov na responzívny dizajn

Prečo?

V dnešnej dobe by mali byť všetky stránky vyladené na responzívny dizajn, nakoľko používanie tabletov a mobilov je už na dennom poriadku. Preto sme sa rozhodli, že Vaše webové stránky Vám prerobímena responzívny dizajn za veľmi rýchly čas a zároveň vám poradíme so SEOm vašej stránky.

Čo Vám ponúkame

Vaše stránky upravíme a zabezpečíme vám, aby boli príťažlivé nielen na stolných počítačoch ale aj na tabletoch a mobiloch Vedeli ste že keď inzerujete v adwordse, tak vás čiastočne penalizujú keď nie sú vaše stránky vyladené pre mobily? My to pre vás vyriešime

Čo je k tomu treba?

Stačí ak nám zavoláte alebo napíšete mail a poviete nám názov vašej web stránky. My ju zanalyzujeme a následne Vám pošleme cenovú ponuku. Pri telefonickom rozhovore Vám vieme povedať cenu väčšinou v preibehu pár minút.

Nastavenie štruktúry stránky

V prvom kroku navrhneme výzor vašej stránky v mobile a tablete a následne s vami komunikujeme o ďalších zmenách

Nastavenie textu

Dáme Vám tiež cenné rady, čo by sa na stránke malo upraviť a doplniť. Navrhneme prípadné úpravy, aby daná stránka bola pre vyhľadávače ideálna.

Responziv alebo mobilná verzia

Niekedy sa stane, že stránka sa neprerába do responzívneho dizajnu, ale urobí sa mobilná verzia, ktorá je oklieštenou verziou vašej originálnej stránky.

Programovaním na objednávku sa snažíme pomôcť vyriešiť a zefektívniť fungovanie nielen firiem, ale aj uľahčiť rutinnú prácu jednotlivcov
Kontakt:
 
Pracujeme,aby ste šetrili čas a peniaze
Programovanie na objednávku