programovanie na mieru
Programovanie na objednávku

PROGRAMOVANIE NA MIERU

devmako.

TVORBA PROGRAMOV, WEBOV A MOBILNÝCH APLIKÁCIÍ.

Analyzujeme, hľadáme riešenia a programujeme

PROGRAMOVANIE NA MIERU

Tvorba programov na mieru

je v dnešnej dobe veľmi vyhľadávaná služba. Vďaka programovaniu na mieru Vám zefektívnime vašu prácu a vieme Vám zjednodušiť pracovný proces. Softvér vytvorený na objednávku je jedinečný a hlavne modifikovateľný podľa vašich požiadaviek. Zanalyzujeme daný problém a snažíme sa nájsť čo najlepšie riešenie.

Programovaním na mieru

sa snažíme ponúknuť klientovy vždy viac a riešenia ktoré ponúkame pripravíme tak, aby mal klient víziu aj do budúcnosti.

Stačí aby ste nám povedali čo by ste chceli dosiahnuť a my spravíme všetko preto, aby sme Vám pomohli v realizácii čo najlepšieho riešenia. Na vaše požiadavky hľadíme z nadhľadom a veľa krát Vám sami navrhneme ďalšie zlepšenia a zjednodušenia, ktoré dosiahnete programovaním na mieru.

Naše dvadsať ročné skúsenosti s navrhovaním riešení nielen pre firmy nás naučilo, že každý problém má riešenie. Programovanie na mieru to väčšinou rieši. My Vám práve ponúkame náš nadhľad a kreativitu v hľadani tých najlepším riešení.

PROGRAMOVOVANIE NA MIERU

SPOČÍVA Z NASLEDOVNÝCH KROKOV

Predstava

Vypočujeme si Vaše predstavy o tom čo chcete dosiahnuť

Analýza

Analýza stavu danej problematiky vo firme

Návrh

Návrh riešenia a jeho konzultácia s vedením firmy

Tvorba

Vytvorenie programu na objednávku, podľa požiadaviek

Konzultujeme

Konzultácia v priebehu tvorby softvéru

Testovanie

Testujeme daný projekt pre rôzne varianty používania

Odovzdanie

Odovzdanie a zaškolenie personálu

Kontrola

Po odovzdaní projektu naďalej sledujeme jeho funkčnosť

ANALÝZA U ZÁKAZNÍKA
Analýza u zákazníka je služba, ktorá sa zaoberá dôsledným preskúmaním fungovania firmy. Pri jej realizácii sa náš tím sústreďuje buď na všetky časti firmy, alebo na určenú oblasť fungovania. Analyzujeme jednotlivé kroky a funkcionalitu. Hľadáme efektívne riešenia pre celkový chod, pričom dbáme na rôzne oblasti vplyvu daného procesu. Programovaním na mieru sa snažíme o riešenia ktoré dostanú chybovosť v procese na minimálne hodnotu. Navrhujeme prepojenia jednotlivých softvérov tak, aby sa ušetrili hlavne náklady, čas a chybovosť. Predkladáme riešenia, ktoré by Vás mohli posunúť pred Vašu konkurenciu. Hľadíme do budúcna, aby sa mohla Vaša firma rozrastať a bola pripravená byť lídrom vo vašej oblasti.
programovanie na mieru
Pracujeme, aby ste šetrili čas a peniaze
Snažíme sa pomôcť vyriešiť a zefektívniť fungovanie nielen firiem, ale aj uľahčiť rutinnú prácu
© 2016 Devmako.sk | Tel.č.0911 77 10 40 | Created: Denisa&Martin | Design: Lenka Dobranská